Author: n***a
Date:
Review: exactly like the picture. soft
Màu sắc: Màu xanh lam
Price: 198.300₫
Original Price: 211.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blue |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2407300200813296 |
Author: n***a
Date:
Review: exactly like the picture. soft
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: 8***9
Date:
Review: the quality is so good
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: b***e
Date:
Review: Value for money: yes estoy fascinada que esta muy cómoda quien lo imaginaria por el precio el otro día la estaba usando para un video y así me salí ala calle porque estaba súper cómoda y se pierde en tu frente como si él fuese real la recomiendo mucho aparte es fácil de peinar y casi no se le cae cabello Easy to wear: fácil de usar la recomendó
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: w***8
Date:
Review: It’s better than I expected. Same theme as the picture really perfect I love it.
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm